Ugrás a tartalomra

Karrier

VÁLLALKOZÁSI MÉRNÖK - ÁLLÁSLEHETŐSÉG

m

  •  fényképes önéletrajzzal a hr@stravaco.hu email címen, fizetési igény megjelölésével

Feladatok:

  • Ajánlatkérési dokumentáció műszaki vizsgálata
  • Tervdokumentációk mennyiségi és műszaki felülvizsgálata
  • Kimenő ajánlatok összeállítása
  • Ajánlatokhoz szükséges organizáció kidolgozása
  • Alvállalkozói, beszállítói árajánlatok bekérése, ajánlatok összehasonlítása, értékelése
  • Önköltség számítás
  • Alternatív megoldások és szállítók keresése, piaci ismeret megszerzése

ÜZEMANYAGFUTÁR - ÁLLÁSLEHETŐSÉG

Tankolós

ÜZEMANYAGFUTÁR

  • hr@stravaco.hu email címen

FELADATKÖRÖK

  • munkagépek tankolása az építési területeken
  • a tankolással kapcsolatos adminisztrációk elvégzése (melyik munkagépbe - mennyi üzemanyag ment, napi jelentések küldése a tankolásokról...stb.)
  • időnként alkatrész beszerzések a műhelynek

KOMPETENCIÁK

MŰSZAKI ÜGYINTÉZŐ - ÁLLÁSLEHETŐSÉG

Mü

- Fényképes önéletrajzzal a hr@stravaco.hu email címen, fizetési igény megjelölésével

FELADATOK:
- Építési projektek kapcsán kivitelezés előkészítés, mélyépítés projektekkel kapcsolatos beszerzési feladatok bonyolítása, úgymint:
- Előversenyeztetés, az ajánlatok bekérése és kiértékelése;
- Beszállítók kiértékelése, előminősítése;
- Alternatív szállítók keresése, piaci ismeret megszerzése;
- Ártükrök készítése és döntés előkészítésben való részvétel;

NEHÉZGÉPKEZELŐ (GRÉDER/FÖLDGYALU) - ÁLLÁSLEHETŐSÉG

NEHÉZGÉPKEZELŐ - GRÉDER

- a hr@stravaco.hu email címen és a +36 70 421 6765 telefonszámon

Bérezés:

- kiemelkedően magas bérezés, a lojalitás díjazásával

Amit mi adunk:

- havi fizetés minden hónap 5-e és 10-e között, előlegre van lehetőség
- szállás minden munkaterületen, ebéd vidéken

Amit mi kérünk:

- gépükre igényes, józanélető kezelőket, akik hosszú távra terveznek

Helyszíni építésvezető/művezető - ÁLLÁSLEHETŐSÉG

Munkahelyi mérnök

Feladatok

  • projektekhez kapcsolódó helyszíni műszaki irányítása
  • technológiai utasítások, munkavédelmi előírások betartatása
  • projekthez kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása
  • minősítési dokumentáció naprakész vezetése
  • tervdokumentáció feldolgozása, ellenőrzése
  • saját csapatok és alvállalkozói, beszállítói teljesítések nyomon követése
  • kapcsolattartás az alvállalkozókkal, beszállítókkal

Elvárások

  • szakirányú felsőfokú vagy középfokú végzettség (építőmérnök, technikus)
  • legalább 1

MÉLYÉPÍTŐ SEGÉDMUNKÁS - ÁLLÁSLEHETŐSÉG

MÉLYÉPÍTŐ SEGÉDMUNKÁS

- hr@stravaco.hu email címen vagy a +36 70 421 6765 telefonszámon

Bérezés:

- szállás minden munkaterületen, vidéken ebéd
- nincs téli leállás

Akit mi keresünk:

- mélyépítésben jártas, precíz, igényes, józanélető munkatársak, akik hosszú távra terveznek

Stravacors