Ugrás a tartalomra

Műszaki ügyintéző

Feladatok

·       Építési projektek kapcsán kivitelezés előkészítés, mélyépítés projektekkel kapcsolatos beszerzési feladatok bonyolítása, úgymint:

·       Előversenyeztetés, az ajánlatok bekérése és kiértékelése

·       Beszállítók kiértékelése, előminősítése

·       Alternatív szállítók keresése, piaci ismeret megszerzése

·       Ártükrök készítése és döntés előkészítésben való részvétel

·       A beszerzési ütemtervek naprakészen tartása

·       Költségek nyomon követése, fedezetszámítási elemzések készítése

·       Gyártók, beszállítók munkájának értékelése, a minőségtanúsító bizonylatokat beszerzése és közreműködés az átadási dokumentációk összeállításában

Elvárások

·       Pontos, precíz munkavégzés

·       Releváns szakmai tapasztalat

·       Erős felhasználói szintű MS Office ismeretek

Előny

·     FMV jogosultság (MV-KÉ, MV-VZ, MV-M)

·       Fényképes önéletrajzzal a hr@stravaco.hu email címen, fizetési igény megjelölésével

műszaki ügyintéző

Stravacors