Ugrás a tartalomra

VÁLLALKOZÁSI MÉRNÖK - ÁLLÁSLEHETŐSÉG

  •  fényképes önéletrajzzal a hr@stravaco.hu email címen, fizetési igény megjelölésével

Feladatok:

  • Ajánlatkérési dokumentáció műszaki vizsgálata
  • Tervdokumentációk mennyiségi és műszaki felülvizsgálata
  • Kimenő ajánlatok összeállítása
  • Ajánlatokhoz szükséges organizáció kidolgozása
  • Alvállalkozói, beszállítói árajánlatok bekérése, ajánlatok összehasonlítása, értékelése
  • Önköltség számítás
  • Alternatív megoldások és szállítók keresése, piaci ismeret megszerzése
  • Műszaki és erőforrás ütemterv készítése
  • Futó projektek műszaki nyomon követése
  • Időnként a futó projektek kooperációján való részvétel

Elvárások:

  • szakirányú végzettség
  • legalább 1 év szakmai tapasztalat
  • MS Office szoftverek felhasználói szintű ismerete
  • kiváló problémamegoldó, szervező és konfliktuskezelő képesség
  • terhelhetőség
  • rugalmasság
  • önálló munkavégzés
  • B kategóriás jogosítvány

Előny:

  • FMV jogosultság (MV-KÉ, MV-VZ, MV-M)

Egyéb béren kívüli juttatások:

  • új céges személygépjármű
  • céges mobiltelefon
  • céges laptop
m

Stravacors