Ugrás a tartalomra

Helyszíni művezető - ÁLLÁSLEHETŐSÉG

Társaságunk felvételt hirdet HELYSZÍNI MŰVEZETŐ pozíció betöltésére Szeged és környékéről országos munkavégzéssel!

Feladatok:

  • projektekhez kapcsolódó helyszíni műszaki irányítása;
  • technológiai utasítások, munkavédelmi előírások betartatása;
  • projekthez kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása, napi jelentések küldése;
  • saját csapatok és alvállalkozói, beszállítói teljesítések nyomon követése;
  • kapcsolattartás az alvállalkozókkal, beszállítókkal.

Elvárások:

  • legalább 1 év szakmai tapasztalat műszaki irányítás terén;
  • MS Office szoftverek felhasználói szintű ismerete;
  • kiváló problémamegoldó, szervező és konfliktuskezelő képesség;
  • terhelhetőség;
  • rugalmasság;
  • önálló munkavégzés;
  • B kategóriás jogosítvány.

Előny:

  • FMV jogosultság (MV-KÉ, MV-VZ, MV-M);
  • szakirányú felsőfokú vagy középfokú végzettség (építőmérnök, technikus).

Amit mi adunk:

  • adminisztratív és műszaki háttértámogatás;
  • hosszútávú, biztos munkalehetőség;
  • versenyképes juttatási csomag (laptop, telefon, gépkocsi).

  •  fényképes önéletrajzzal a hr@stravaco.hu email címen, fizetési igény megjelölésével.
M

Stravacors