Ugrás a tartalomra

BESZERZŐ - ÁLLÁSLEHETŐSÉG

Dolgozz Te is a Stravaco-nál! Cégcsoportunk 1992 óta van jelen az építőiparban Magyarországon.
Abban hiszünk, hogy akkor lehetünk igazán sikeresek, ha hitelesek tudunk maradni, és ezt közvetíteni tudjuk munkavállalóink felé is. Fontosnak tartjuk a hosszútávú munkakapcsolatot a cégvezetés és a munkavállalók között. Jelentkezz hozzánk

Társaságunk felvételt hirdet BESZERZŐ pozíció betöltésére!⁣⁣

Főbb feladatok, munkák:

  • Kivitelezési projektekhez kapcsolódó beszerzési feladatok teljes körű koordinálása: alapanyagok, kereskedelmi áruk és indirekt beszerzések
  • Kapcsolattartás hazai és külföldi beszállítókkal, beszállítók monitorozása, adatok gyűjtése
  • Beszállítói reklamációkezelés
  • Új beszállítók felkutatása, tárgyalások előkészítése,
  • Megrendelések lebonyolítása, rögzítése, munkakörhöz tartozó adminisztrációs feladatok elvégzése
  • Az adatok elemzése, kimutatások, ártükrök készítése
  • A stratégiai beszerzéshez kapcsolódó projektek háttértámogatása
  • Külső és belső tárgyalások, megbeszélések előkészítése, szakmai támogatása
  • A megrendelés visszaigazolások folyamatos figyelemmel kísérése, a beérkező szállítólevelek ellenőrzése
  • A beszerzésekhez és beszállítókhoz kapcsolódó adatok létrehozása és karbantartása a vállalatirányítási rendszerben. A partnerek listaárának és egyedi árainak rendszerben történő rögzítése
  • Vállalkozásvezető és cégvezetők munkájának támogatása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • 1-3 év hasonló területen szerzett kereskedelmi asszisztensi és/vagy logisztikai/beszerzési tapasztalat
  • Min. középfokú végzettség (érettségi)
  • Felhasználó szintű MS Office ismeretek, különösen Excel
  • Pontos, precíz, önálló munkavégzés
  • Megbízhatóság
  • Út- és közműépítésben használt anyagok ismerete
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés;
  • Kiváló munkakörülmények;
  • Fiatal, dinamikus csapat;
  • Stabil, tőkeerős vállalati háttér.

Kérjük fényképes szakmai önéletrajzodat a hr@stravaco.hu e-mail címünkre küld.

Stravacors