Ugrás a tartalomra

Vállalkozási előkészítő mérnök- KARRIER LEHETŐSÉG

Csatlakozz Te is a STRAVACO-hoz! Cégcsoportunk 1992 óta van jelen az építőiparban Magyarországon. Főbb profilunkba tartozik többek között a te, vízépítési és környezetvédelmi beruházások megvalósítása, valamint a nagytömegű földmunkák elvégzése. Ha szeretnél Te is egy sikeres cég megbecsült tagja lenni, jelentkezz hozzánk!

Főbb feladatok, munkák:

  • A cég profiljába (földmunkák, út- és közműépítés) tartozó projektek árazása közbeszerzéseken, magánbeszerzéseken és egyéb ajánlatkéréseken
  • Kalkulációk készítése, versenyeztetéshez számítások készítése
  • Szükség esetén alvállalkozói- és anyagárak bekérése
  • Tervdokumentációk felülvizsgálata, mennyiség ellenőrzések pályázati szakaszban

Munkavégzés helye:

  • A Stravaco csoport szegedi irodája (6710 Szeged, Szabadkai út 110.)

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum 2-3 év releváns szakmai tapasztalat
  • Szakmai tapasztalat az útépítés és/vagy közműépítés szakterületen belül
  • Lendületes, nagy teherbírású kollegát keresünk
  • Microsoft Office használatának (Word, Excel) ismerete

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Felelős Műszaki Vezetői (FMV) jogosultság (MV-KÉ, MV-VZ, MV-M)

Amit kínálunk:

  • Stabil munkahely vagyunk, folyamatosan fejlődünk
  • Mert kiemelkedő juttatási csomagot biztosítunk kollégáinknak
  • Elhivatott, lendületes, összetartó csapat vagyunk
  • Hosszú távra keresünk új kollégát
  • Támogatunk a fejlődésben, egy stabil cégcsoportban valósíthatod meg karriercéljaid

  • szakmai önéletrajzzal és bérigény megjelölésével a hr@stravaco.hu email címen

Stravacors